HAKKIMIZDA

‘’Bilgimize güveniyoruz.’’

Info Design, mimarlık  alanında 16 yılından beri yatırımlarınızın, doğru projelendirme ile hedefe ulaştırması için yön veriyoruz. 

Mimari projelerimizi, Türkiye, İran, İngiltere ve Gürcistan’da yürütmekteyiz. Bu zaman zarfında edindiğimiz tecrübe ve dostluklar, oluşumumuzun en büyük teminatıdır.

Info VIP Dizayn İç Mimarlık, bir mimari mekânın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir.

Info VIP Dizayn olarak projelerini sunduğumuz kişi ya da firmalara, parasal hesaplardan önce uzun yıllara dayanacak iş ortaklığı ve dostlukları hedefleyerek yaklaşıyoruz.

Mimari ve iç mimari alanlarında hizmet veren Info VIP Dizayn; çevreye duyarlı, çağdaş, teknolojik bir tasarım anlayışı içindedir. Mekân organizasyonuna yeni ve ekonomik çözümler getirmek amacı ile tasarımlar yapar. Malzeme ve teknoloji alanındaki gelişmeleri, mekân ve donanım tasarımlarında kullanır. Daima bireylerin yaşam kalitesini ve konforunu amaçlayan tanımlı mekânların, tanımlı işlevlerle, kullanıcı için biçimlendirilmesi ve tasarlanmasını ilke edinmiştir. Ürettiğimiz tasarımların insan merkezli oluşu, günlük hayata katkısı, kent estetiği kaygısı vizyonel yaklaşımımız olmuştur.

Info VIP Dizayn İç Mimarlık mekân tasarımının ilk aşamalarından, etütlerden, uygulamaların bitimine kadar ki süreci profesyonel ekibiyle hayata geçirir. Projeyi tasarım aşamasında her yönüyle çözümlüyor, uygulama aşamasında hızlı ve etkin bir şantiye organizasyonu ile çalışmaktayız.

Edindiğimiz misyon gereği, hayal kurmaktan değil, hayalleri inşa etmekten yanayız.

EKİBİMİZ

Amirali ASBAGHI

İbrahim ŞENGÜL

Ali Reza BEYHAGHI

Remzi BİLİR

Esra GENÇ

Cansu BERK